بانك و بيمه : بانك آينده؛در اجراي طرح رونق توليد اول شد
چهارشنبه، 20 تیر 1397 - 05:13 کد خبر:53704
بانك و بيمه: بانك آينده موفق به كسب رتبه نخست بانك‌هاي خصوصي، در اجراي طرح رونق توليد كشور شد.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، بر اساس ارزيابي و گزارش منتشر شده از سوي وزارت كشور؛ از ابتداي سال ۱۳۹۶ تا تاريخ ۲۰ فروردين‌ماه سال ۱۳۹۷، بانك آينده، در بين بانك‌هاي خصوصي، از نظر مبلغ و تعداد تسهيلات پرداختي، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
بانك آينده، در راستاي اولويت‌هاي تعيين‌ شده مبني بر حمايت از بخش‌هاي واقعي اقتصاد، افزايش توليد داخلي و توجه به مقوله اشتغال؛ برنامه‌هاي هدف‌مندي در جهت تأمين نيازهاي مالي واحدهاي توليدي، به‌ويژه واحدهاي كوچك و متوسط (SME) را در دستور كار خود، قرار داده است.
بر همين اساس، اين بانك در ارتباط با تأمين منابع مالي و پاسخ‌گويي به نياز فعالان اقتصادي، تاكنون، توانسته است؛ علاوه بر تعامل پويا با وزارت صنعت، معدن و تجارت، در اين عرصه، خود نيز رأساً و با بازاريابي مستقيم، مشتريان واجد شرايط را شناسايي و پاسخ‌گوي بخشي از نيازهاي آنها باشد.
بر همين اساس، دستآورد حاصل از اين رويكرد در بازه زماني پيش‌گفته، تصويب پرداخت تعداد ۲۱۸ تسهيلات پرداختي به مبلغ ۸,۴۶۰ (هشت هزار و چهارصد و شصت) ميليارد ريال بوده كه از طرف بانك آينده، به بنگاه‌هاي خرد و متوسط مورد هدف، پرداخت شده است.