بانك و بيمه : تعامل پليس راهور و صنعت بيمه
شنبه، 24 شهریور 1397 - 05:32 کد خبر:54251
بانك و بيمه: ماموريت هاي پليس راهنمايي و رانندگي با زندگي روزمره مردم درآميخته است چرا كه پليس در تمامي بخش هاي كشور حضور موثر دارد.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )،غلامرضا سليماني در ديدار با فرمانده راهنمايي و رانندگي كشور، با بيان اين مطلب افزود: صنعت بيمه به عنوان پشتيبان راكبان وسائط نقليه همواره چتر گسترده اي براي آرامش و امنيت مردم محسوب مي شود.
رييس كل بيمه مركزي با قدرداني از تلاش هاي شبانه روزي پليس راهور در كاهش سوانح، جانباختگان و مصدومان جاده هاي كشور، تصريح كرد: موفقيت صنعت بيمه در گرو توفيق پليس در انجام وظايف خود است و بي شك در رشته هاي بيمه اي ثالث و بدنه به همكاري پليس راهنمايي و رانندگي نياز داريم.
وي با اشاره به تجربه كشورهاي پيشرفته در حوزه پيشگيري و استفاده آنان از تجهيزات و فن آوري هاي نوين براي كاهش سوانح، خاطرنشان كرد: صنعت بيمه براي پيشگيري از بروز تخلفات و تقلبات بيمه اي نياز مبرمي به فرهنگسازي دارد و ما در اين مسير حضور پليس و رسانه ها را در كنار خود احساس مي كنيم.
رييس شوراي عالي بيمه با تاكيد بر اين نكته كه كاهش خسارات مرتبط با راهنمايي و رانندگي در كيفيت نرخ و شرايط بيمه اي اثر مستقيمي دارد، اظهار داشت: هر چقدر خسارت كمتري پرداخت كنيم قطعا مي توانيم نرخ بيمه نامه ها را كاهش دهيم كه اين امر مستلزم تعامل پليس و صنعت بيمه است.
 سليماني افزود: ارائه سرويس مناسب توسط صنعت بيمه مي تواند رضايت عمومي و امنيت اجتماعي را در پي داشته باشد كه تحقق اين امر از ماموريت هاي اصلي پليس نيز به شمار مي رود.
رييس كل بيمه مركزي در پايان با ابراز خرسندي از فعاليت هاي سردار مهري _فرمانده پليس راهور ناجا_ و همكاران ايشان، آمادگي كامل بيمه مركزي و صنعت بيمه را در تمامي ابعاد، اعلام كرد و گفت: تبادل اطلاعات و شفاف سازي دستگاه هاي مرتبط به كاهش تخلفات و همچنين سوانح رانندگي منتهي خواهد شد.
گفتني است پيش از اين نشست، رييس كل بيمه مركزي و فرمانده پليس راهور ناجا و هيات همراه با حضور در آرامگاه شهداي گمنام به شهداي هشت سال دفاع مقدس اداي احترام كردند.