بانك و بيمه : حمايت بانك گردشگري از رونق توليد ملي
چهارشنبه، 18 مهر 1397 - 07:42 کد خبر:54506
بانك و بيمه: آيين افتتاح رسمي هفتمين همايش و نمايشگاه سالانه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در معدن و صنايع معدني ايران MINEX) ۲۰۱۸ در مصلاي امام خميني (ره) برگزار شد.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، اين نمايشگاه با حضور دكتر نيلي، رييس انجمن مهندسي مواد و متالوژي، دكتر اسماعيلي رييس سازمان نظام مهندسي معدن، ابراهيم جهانگيري قائم‌مقام گروه مالي گردشگري و جمعي از مديران اين هلدينگ و همچنين فعالان حوزه صنعت و معدن افتتاح شد.
اين نمايشگاه كه با حمايت وزارت صنعت معدن و تجارت، بانك گردشگري، سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران ( ايميدرو) و ديگر نهادهاي مرتبط در اين حوزه برگزار مي‌شود؛ از جمله نمايشگاه‌هاي معتبر معدني منطقه است كه با حضور بيش از 200 شركت معتبر داخلي و خارجي و موسسات اعتباري و سرمايه‌گذاري برگزار مي‌شود.
اين گزارش حاكي است؛ در اين رويداد مهم، بانك گردشگري به عنوان اسپانسر اصلي حاضر است و مشاركت گسترش صنايع و معادن ماهان به عنوان هلدينگ صنعتي و معدني گروه مالي گردشگري در اين نمايشگاه با عامليت شركت‌هاي عضو شامل مجتمع فولاد صنعت بناب، شركت احياء استيل فولاد بافت و شركت توسعه فرآوري صنايع و معادن ماهان سيرجان خواهد بود.
گفتني است حمايت بانك گردشگري از اين رويداد در راستاي حمايت و رونق توليد ملي، معرفي توانمندي‌ها و دستاوردهاي گروه مالي گردشگري در تكميل زنجيره توليد فولادي كشور و همچنين تسهيل و ارتقاء تعامل هدفمند فني ميان شركت‌ها و فعالان اين بخش صورت پذيرفته است.
اين نمايشگاه از تاريخ ۱۷ لغايت ۱۹ مهر ماه و ساعات بازديد 10 تا 17 پذيراي عموم علاقه‌مندان به اين حوزه است.