بانك و بيمه : اهداف جذب منابع در بانك ايران زمين
چهارشنبه، 9 آبان 1397 - 10:22 کد خبر:54710
بانك و بيمه: جلسه سراسري كاركنان شعب استانهاي فارس، بوشهر و كهكيلويه و بويراحمد با حضور مدير امور شعب استانهاي، مدير منطقه، معاونين و تمامي پرسنل استانهاي ياد شده برگزار شد.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )،در ابتدا حسن شاهي مدير منطقه به بيان شرح مختصري از وضعيت كلي استان‌هاي فارس، بوشهر و كهكيلويه و بوير احمد از لحاظ موقعيت جغرافيايي، تعداد كاركنان، پراكندگي شعب و خلاصه اي از عملكرد استان از زمان تاسيس بانك ايران زمين، پرداخت.
وي با اشاره به نقش و اهميت آموزش در پيشبرد اهداف هر سازمان، اظهار داشت: در سال 97 اين مديريت 27 دوره از انواع كلاس هاي ضمن خدمت، معادل 12568 نفر ساعت، برگزار كرده است.
حسن شاهي در ادامه با اشاره به كاهش مطالبات استان در سال 97 گفت: خوشبختانه تركيب مطالبات استان به گونه ايست كه جاي نگراني وجود ندارد.
وي همچنين با اشاره به تعيين اهداف وصول مطالبات براي شعب تحت پوشش، ابراز اميدواري كرد كه تا پايان سال جاري مطالبات استان به حداقل ممكن كاهش يابد.
در ادامه حسيني مدير امور شعب استانها ضمن ابراز خرسندي از حضور در استان فارس، گفت: استان فارس به لحاظ پراكندگي شعب و وضعيت منابع از جايگاه ويژه اي در كشور برخوردار است. به همين علت با نگاه ويژه اي از دورترين نقطه استان وارد و پس از بازديد از شعب و ملاقات با همكاران به مركز استان، شهر زيباي شيراز رسيديم.
حسيني با اشاره به استراتژي هر سازمان گفت: هر سازماني به فراخور شرايط و وضعيت حاكم بر آن، تصميمات و استراتژي هايي براي خود ترسيم مي كند كه بانك ايران زمين از اين قاعده مستثنا نيست و ما به عنوان منابع انساني بايد خود را مكلف به تبعيت لازم از استراتژي هاي روز، اعم از استراتژي هاي كوتاه مدت، ميان مدت و استراتژي هاي كلان، كنيم.
از اين رو از كليه همكاران درخواست ميشود تمامي تمركز خود را به استراتژي هاي تعيين شده معطوف كنند.
در پايان مدير امور شعب استانها ضمن ارائه آمار و عملكرد شعب استان هاي فارس، بوشهر و كهكيلويه و بويراحمد در سال جاري، اهداف جذب منابع تا پايان آبان ماه سال جاري را براي كليه شعب استان تعيين و به مسئولين شعب ابلاغ كرد.