بانك و بيمه : نقش اثرگذار بانك ملي در اقتصاد
سه شنبه، 18 دی 1397 - 07:47 کد خبر:55205
بانك و بيمه: عضو هيات مديره بانك ملي ايران با تاكيد بر اينكه عملكرد بانك در عرصه هاي مختلف بايد به جامعه آرامش و ثبات هديه كند، گفت: هيچ جامعه اي به ثبات و استمرار نمي رسد مگر آنكه مشكلات اقتصادي مردم رفع شود و عملكرد ما در بانك ملي ايران به طور مستقيم و غير مستقيم در شكوفايي اقتصادي اثرگذار بوده و اين امر مسئوليت ما را دو چندان مي كند.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، مسعود خاتوني در همايش هم انديشي بهبود عملكرد حوزه هاي مستقر در استان تهران كه با حضور اصلان كريمي مدير امور شعب تهران، روساي ادارات امور شعب تهران و روساي حوزه ها در سالن همايش اداره امور شعب مركزي تهران برگزار شد، با بيان اينكه روساي حوزه هاي بانك بايد داراي استراتژي ويژه در حوزه كاري خود باشند، افزود: يك رييس و مدير بايد با حوزه جغرافيايي خود آشنايي داشته باشد و به عنوان يك بازارياب مطلع و آگاه تمامي منطقه را شناسايي كند. ضمن اينكه بايد به واحدهاي زيرمجموعه خود مشاوره فني داده و يار و بازوي توانمندي براي اداره امور و شعبه باشد.
وي ادامه داد: روساي حوزه ها به عنوان مديران ارشد بانك بايد با مطالعه و بينش اقتصادي هرچه بيشتر، در واحدهاي تابعه خود اطمينان بخش و اعتماد ساز بوده و در رسيدن به اهداف عالي بانك بهترين راهنما براي بخش هاي زير مجموعه خود باشند.
معاون فناوري اطلاعات و شبكه ارتباطات بانك ملي ايران تصريح كرد: روساي حوزه ها بايد نظم و انضباط، كنترل ، هدايت و پشتيباني واحدها را مورد نظر قرار داده و اميد مي رود تا پايان سال، عملكرد مناسب و قابل قبولي از خود ارائه كنند.
در ادامه اين همايش مدير امور شعب تهران بانك ملي ايران نيز با اشاره به ساختار حوزه و فلسفه وجودي و شكل گيري آن و همچنين جايگاه روساي حوزه ها گفت: اگر تصميم بر تغيير در زيرمجموعه و سازمان داشته باشيم، ابتدا بايد اين تغيير را از خود شروع كنيم.
اصلان كريمي اظهار كرد: حوزه ها بايد فاصله ميان شعبه و ادارات امور و ستاد را پركنند و مسئولان حوزه نيز با شفاف سازي و صداقت ، مشكلات را پيگيري كنند.
وي خاطر نشان كرد: همچنين مسئولان حوزه بانك بايد پاسخگو و مطالبه گر باشند و چنان عمل كنند كه تا پايان سال با جذب منابع ارزان قيمت و وصول مطالبات ياري گر بانك باشند.
در پايان روساي حوزه ها به بيان نظرات و پيشنهادهاي خود پرداختند.
همچنين در حاشيه همايش ،خاتوني از شعبه ميدان هفت تير بانك بازديد و ضمن گفت و گو با كاركنان شعبه، راهكارهايي را جهت بهبود روند امور ارائه كرد.