بانك و بيمه : رونمايي از تمبر بانك ايران زمين
دوشنبه، 20 اسفند 1397 - 10:23 کد خبر:55714
بانك و بيمه: يك مقام مسئول در نظام بانكي با اشاره به حركت بانك‌ها به سمت ديجيتالي شدن گفت: با توجه به تغييرات سريع تكنولوژي در نظام بانكي، خدمات به مشتريان متنوع‌تر مي‌شود.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، عبدالمجيد پورسعيد در مراسم رونمايي از تمبر بانك ايران زمين گفت: بانك‌هاي كشور به سمت ديجيتالي شدن حركت كرده اند و گام‌هاي بسيار مهمي برداشته شده است و اين در حالي است كه با توجه به تغيير سريع تكنولوژي در سيستم بانكي دنيا، اين گام‌ها بايد سريع‌تر و بلندتر در نظام بانكي ايران برداشته شود.
وي افزود: بر اين اساس بانك ايران زمين به عنوان يكي از بانك‌هايي كه خود را با تكنولوژي‌هاي روز نظام بانكي سازگار كرده است، اولين بانكي بوده كه به سمت ديجيتالي شدن گام برداشته است.
پورسعيد اظهار داشت: رونمايي از تمبر بانك ايران زمين نشانگر حركت اين بانك در راستاي دستيابي به اهداف است و ما در برنامه خود تدارك ديده ايم كه به يك بانك ديجيتالي تبديل شويم. اين در حالي است كه ما اولين بانكي بوديم كه برنامه ريزي براي تحول ديجيتالي در نظام بانكي را اعلام كرده و تلاش نموده ايم كه خدمات خود را به مشتريان متنوع‌تر كنيم.
مديرعامل بانك ايران زمين اظهار داشت: جاي خوشحالي دارد كه بانك‌هاي ديگر نيز اين حركت را شروع و براي آن برنامه ريزي كرده اند و بر اين اساس ما نيز به زودي شاهد ارائه خدمات جديد به مشتريان هستيم.
به نوشته مهر، تمبر بانك ايران زمين به مناسبت سالروز تأسيس اين بانك در ۲۴ اسفند رونمايي شد.