بانك و بيمه : حمايت بانك ملي از رونق توليد
شنبه، 24 فروردین 1398 - 07:07 کد خبر:55828
بانك و بيمه: مدير عامل بانك ملي ايران به همراه جمعي از مديران ستادي اين بانك با حضور در استان همدان در جلسه كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان كه با حضور سيد سعيد شاهرخي استاندار، محمدعلي پور مختار نماينده بهار و كبودر آهنگ و همچنين جمعي از توليدكنندگان، فعالان و مسئولان اقتصادي استان برگزار شد، شركت كرد.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، دكتر محمدرضا حسين زاده در اين جلسه كه جمعي از مديران ارشد بانك و رييس اداره امور شعب استان همدان نيز حضور داشتند، ضمن بررسي مسائل و مشكلات توليد كنندگان و فعالان اقتصادي استان طي سخناني اظهار داشت:

با توجه به اينكه سال ۹۸ از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال رونق توليد نامگذاري شده است، بانك ملي ايران عزم خود را جزم نموده تا نهايت توان خود را در جهت رونق توليد داخلي به كار گيرد و در اين خصوص از تمامي ظرفيت هاي خود براي حمايت و تا�"مين مالي پروژه هاي توليدي كشور استفاده خواهد كرد.
وي افزود: استان همدان نيز داراي پتانسيل هاي اقتصادي فراواني است و بانك ملي ايران  با توجه به اينكه كارآفرين هاي فعالي در اين استان حضور دارند، با جديت از پروژه هاي توليدي و صنعتي اين استان حمايت خواهد كرد.
مدير عامل بانك ملي ايران در ادامه اظهار داشت: در اين راستا اختيارات خوبي به اداره امور شعب استان همدان تفويض شده است كه بتوان در زمان كمتري از پروژه هاي اقتصادي استان پشتيباني كرد.
دكتر پورمختار نماينده بهار و كبودرآهنگ نيز در اين جلسه  ضمن تقدير از تلاش هاي حمايتي بانك ملي ايران به تشريح پروژه هاي توليدي و نيازمند به حمايت استان پرداخت و خواستار حمايت بيشتر اين بانك از پروژه هاي صنعتي و توليدي در اين استان شد.
مهندس شاهرخي استاندار همدان نيز با تقدير از حمايت هاي همه جانبه بانك ملي ايران  از صنايع استان همدان اظهار اميدواري كرد كه با حمايت هاي  بيشتر اين بانك، پروژه هاي صنعتي و توليدي اين استان از رونق بيشتري برخوردار شود.
در ادامه اين سفر، حسين زاده و هيا�"ت همراه به اتفاق پورمختار از پروژه هاي توليدي و صنعتي شهرستان هاي كبودرآهنگ، بهار و لالجين بازديد كردند.
مدير عامل همچنين در اين استان  از شعبه هاي ميدان شهدا و مركزي شهرستان كبودرآهنگ بازديد كرده و با همكاران گفت و گويي  صميمانه داشت.
حسين زاده ضمن تقدير و تشكر از همكاران بخاطر عملكرد موفق اين شعب در معرفي سامانه هاي الكترونيك بانك، بر خوش برخوردي و مشتري مداري  تاكيد كرد.