بانك و بيمه : در بازار ارز سرمايه گذاري نكنيد
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 09:49 کد خبر:56062
بانك و بيمه: رييس كل بانك مركزي با تاكيد بر پايدار نبودن نرخ‌هاي فعلي ارز، به مردم توصيه كرد كه در اين بازار سرمايه‌گذاري نكنند.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )،عبدالناصر همتي در حاشيه جلسه هيئت دولت درباره وضعيت نرخ ارز در روزهاي آينده اظهار داشت: نرخ ارز تابع متغيرهاي اقتصادي و سياسي است كه از بابت شاخص‌هاي اقتصادي وضعيت ذخاير ارزي از نظر اسكناس بسيار خوب است.
وي با بيان اينكه در شرايط فعلي متغيرهاي سياسي بر نرخ ارز تاثير مي‌گذارد كه به هيچ وجه مبناي اقتصادي ندارد، ادامه داد: دشمن هر روز براي بر هم زدن بازار ارز يك شايعه ايجاد مي‌كند و نوسان‌گيران نيز در پي سوءاستفاده هستند تا با ايجاد جو رواني نرخ ارز را تحت تاثير قرار دهند.
رييس كل بانك مركزي به مردم توصيه كرد كه تحت تاثير جو رواني قرار نگيرند و افزود: در هفته گذشته دشمن تلاش زيادي را براي بر هم زدن بازار ارز با ايجاد شايعات و تحركات انجام داد كه خوشبختانه با تدابير اتخاذ شده به هدف نرسيد.
همتي تاكيد كرد: نرخ‌هاي فعلي در بازار پايدار نيست هر لحظه ممكن است تغيير كند بنابراين به مردم عادي توصيه مي‌كنيم كه در اين بازار سرمايه‌گذاري نكنند.