بانك و بيمه : بانك سامان، محبوب ترين بانك ايران در سال ۱۳۹۷
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 07:32 کد خبر:56078
بانك و بيمه: بر اساس اعلام دبيرخانه جشنواره «بانك محبوب من»، بانك سامان با كسب بيشترين آراي مردمي، در پنجمين دوره اين جشنواره محبوب ترين بانك ايران در سال ۹۷ شد.


به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )،بر اساس اعلام رسمي دبيرخانه جشنواره «بانك محبوب من»، طي اين نظرسنجي سراسري كه از دي تا اسفند سال گذشته با حضور 60 هزار نفر از مشتريان شبكه بانكي كشور برگزار شد، بانك سامان به عنوان محبوب ترين بانك ايران برگزيده شده است.
گفتني است، بانك سامان در پنج سال گذشته به صورت مداوم در فرآيند نظرسنجي مردمي جشنواره بانك محبوب من شركت كرده و همواره جزو 5 بانك برتر ايران بوده است.
بر اساس اعلام دبيرخانه «جشنواره بانك محبوب من» در اين نظرسنجي بانك سامان از 4 شاخص مورد آزمون توانسته در دو شاخص رتبه نخست را كسب كند و در مجموع آرا تمامي شاخص‌ها، به عنوان محبوب ترين بانك ايران در ميان 27 بانك شركت كننده انتخاب شود.
همچنين بر اساس اعلام دبيرخانه جشنواره «بانك محبوب من» بيش از 70 درصد مشتريان بانك سامان كه در بانك‌هاي ديگر نيز حساب دارند، اين بانك را بهترين بانك ايران مي‌دانند و در حدود 94 درصد از مشتريان بانك سامان، اين بانك را به ديگران توصيه مي‌كنند.
گفتني است، بر اساس اعلام دبيرخانه جشنواره، ديدگاه مشتريان و غيرمشتريان هر يك از بانك‌ها، ملاك انتخاب بانك‌هاي برتر بوده و اين نظرات در دو زمينه مجزا مورد بررسي قرار گرفتند تا مشخص شود چند درصد از اين شركت كنندگان، بانك مورد نظر را محبوب مي دانند و چند درصد از آنان تمايل دارند بانك را به ديگران نيز توصيه كنند