بانك و بيمه : بانك سپه تنديس ستاره ملي روابط عمومي گرفت
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 07:35 کد خبر:56080
بانك و بيمه: در ششمين دوره جشنواره ستارگان روابط عمومي ايران اداره كل روابط عمومي بانك سپه به دليل درخشش در مجموعه فعاليت‌هاي ارتباطي، در طول سال ۱۳۹۷، تنديس ستاره ملي روابط عمومي گرفت.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، ششمين دوره جشنواره ستارگان روابط عمومي به همت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران و مؤسسه فرهنگي روابط عمومي آرمان در آستانه بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومي با حضور كارشناسان و مديران روابط عمومي‌هاي برتر سازمان‌ها و نهادها و اساتيد اين حوزه در مجموعه فرهنگي، ورزشي تلاش وزارت كار برگزار شد.

بر اساس اين گزارش در لوح سپاس ( ستاره ملي روابط عمومي) خطاب به سيد عليرضا هاشمي مدير امور حوزه مديريت و روابط عمومي بانك سپه آمده است: " حركت روبه تكامل و تعالي روابط عمومي در جمهوري اسلامي ايران، مرهون تلاش و اهتمام روابط عمومي‌هايي است كه چون ستاره اي درخشان در آسمان روابط عمومي كشور درخشيده اند و ارزش‌هاي ارتباطي و مردمي روابط عمومي را بر اساس و با عنايت رأي هيئت داوران و درخشش آن روابط عمومي در عرصه‌هاي مختلف و كسب شايستگي لازم براي اطلاق (عنوان ستاره ملي روابط عمومي) به اين وسيله توسعه و ترويج مي دهند. عنوان (ستاره ملي روابط عمومي) در سال 1397 به آن روابط عمومي اعطا مي شود."