بانك و بيمه: درخشش تيم‌هاي ملي ورزش كارگري بانك رفاه
شنبه، 22 تیر 1398 - 12:08     کد خبر: 56123

بانك و بيمه: بانك رفاه كارگران در ششمين دوره مسابقات جهاني كارگران در شهر تورتوساي اسپانيا با دستيابي به دو عنوان قهرماني جهاني توسط تيم‌هاي دو و ميداني و كاراته و كسب ۴۵ مدال خوش درخشيد و موفق به ثبت افتخاري ديگر در اين رقابت ها شد.

به گزارش بانك و بيمه ( bima.ir )، در اين دوره از رقابت‌هاي جهاني ورزش كارگري از مجموع ۱۳۸ مدال رنگارنگ كه توسط كاروان طلايه داران رونق توليد كسب شد، بانك رفاه ضمن حمايت هاي مادي و معنوي از تيم هاي كارگري در قالب دو تيم ورزشي دو و ميداني و كاراته و در مجموع با كسب ۴۵ مدال موفق شد در كنار جامعه معزز و پر تلاش كارگري برگ زرين ديگري در عرصه جهاني ثبت كند.
در اين دوره از مسابقات تيم دو و ميداني كاروان ايران از سوي بانك رفاه به مسابقات اعزام شد و تحت عنوان تيم بانك رفاه نيز با حريفان به رقابت پرداخت و در پايان مسابقات با ۱۹ مدال طلا، ۱۰ نقره و ۶ برنز و در مجموع با كسب ۳۵ مدال موفق به كسب قهرماني اين دوره از رقابت‌ها شد.
تيم كاراته نيز در نخستين حضور خود در اين رقابت‌ها با هدايت عبدالرضا صحرانورد با ۶ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز و در مجموع با كسب ۱۰ مدال، قهرمان ششمين دوره بازي هاي جهاني كارگران اسپانيا شد.


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها